12 Mar 2012

Böyleyken Böyle...

Baştan söyleyeyim, bu yazının belli bir konusu yok. Aklıma gelen her şeyi yazmayı planlıyorum. Haydi başlayalım öyleyse :)

¥ Hamileliğin en zor zamanları ne başı ne ortası değil, sonuymuş. Günler geçmek bilmiyor, heyecan hergün tırmanıyor, sabırsızlıkla bebeğimizi bekliyoruz. O da tam bir assolist edasıyla hiiiiiççç acele etmiyor maşallah :) aman sağlıkla doğsun da biz bekleriz.

¥ Eskiden herşeyin bir zamanı vardı ve biz beklemeyi, sabretmeyi bilirdik. Dondurma yemek için yazı, muz yemek için kışğ beklerdik. Şimdi herşey öyle ulaşılabilir ki, belki de bu yüzden değersizler... Belki de bu yüzden herkes mutsuz, bunalımda.

¥ Kocişle aramızda geçen garip bir diyalog :
Ben: Ütüden nefret ediyorum,bugün sen yapsana?
Koccito: Sen dururken ben niye yapayım aşkım? Sen çok güzel ütülüyosun.
Ben: Allah Allah! Bugün de sen yap nolur yani? Ben olmasam napıcaksın?
Koccito: Yav mecbur kalırsam yaparım tabi...
Ben: İyi işte bugün ben yapmıyorum. Dolayısıyla yapmaya mecbursun. Yap hadi.
Koccito: Aşkımmm sen çok güzel ütülüyosun,noooluurr sen yaaappp. Ben kırışık, çirkin ütülerim. Bla bla bla...
Ben: Tamam yaa,öfff. Ütüden nefret ediyorum.

¥ Her stres yaptığım durumda olduğu gibi, stresim cildimden patlak verdi. Karnım ve kollarımın iç tarafları deli gibi kaşınıyor ve kaşımaktan tırnak izleri doldular... Yara bere içinde kaldım yani. Kaşırken daha az zarar versin diye tırnaklarımın hepsini kökünden kestim. Az önce de büyük bir sivri zekalılıkla kolonyayı boca ettim yaraların üstüne. Cayır cayır yandı namıssız!

¥ Gündüz programı izlemek benim kaderim olmuş. Kurtulamıyorum bu lanetten. Ama hala Müge Anlı'yı izleyemiyorum. Yemin ederim çok korkuyorum o programdan.

¥ İşime cidden çok alışmışım kısa zamanda. Arkadaşlarımı, masamı, hatta faturaları bile özledim :)

¥ Herkes her konuda uzman anasını satayım. Sen şunu yap, sen bunu yapma, amaaaann öyle şey mi olur napıyosun?lardan bıktım! Hele de daha önce hiç doğurmamış tipler akıl vermiyor mu, Allaaahhhh'ııımmm sana geliyoruuummm!

¥ Geçen yaz bozulan laptop'umun yokluğunu eve tıkıldığım şu günlerde daha çok hisseder oldum. Meğer ne kaybetmişim, canımdaaann çok sevmişiiiimm affeeettt çooookk geç anladııımmmm!! :P Vallahi bebeğe alınabilecek bunca şey varken 300-500 bayılıp o bilgisayarı yaptırmaya hiç elimiz gitmiyor. Şu taksitler azalsın yenisini aldırmayı planlıyorum zaten nihohauahahahuah!!

¥ Saçmalardan Seçmeler'i okudunuz pek muhterem izleyicilerim! Güzel haftalar!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder